(212) 320 36 30

Hakkımızda

Abk Robotics günden güne artan rekabet ortamında, teknolojiyle paralel olarak gelişimini sürdürerek müşterilerine çağın gereksinimlerine kolayca adapte olabilecekleri robotik çözümler sunan, endüstriyel otomasyon sektöründe kendisini kanıtlamış bir şirkettir. Yaptığı AR-GE çalışmalarıyla da sürekli geleceği tasarladığını, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için teknolojik gelişmelerden yüksek verimlilikle faydalandığını ispat eden Abk Robotics, Pick & Place tipindeki yüksek hıza sahip robot uygulamalarında oldukça verimli çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en önemli prensip olarak belirleyen Abk Robotics, özellikle ambalaj sanayiinde, ilaç ve gıda sektörlerindeki mevcut tecrübesiyle iddialı ve güvenilir bir konuma yerleşmiş durumdadır. Şirketimiz 2014 yılından beri kendi üretimi olan robotlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Abk Robotics, kalite odaklı, yenilikçi, esnek, güvenilir, yüksek verimliliğe ve teknolojiye sahip robotik ürün ve üretim hatlarını anahtar teslim olarak müşterilerine sunmaktadır.

Endüstri 4.0 devriminin konuşulmaya başladığı günümüzün teknoloji çağında siz de her zaman yüksek verimliliği, artan rekabetin içinde iddialı bir konumda istikrarlı şekilde durmayı ve geleceği tasarlamayı hedefliyorsanız Abk Robotics ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

Şirket Profili

Teknolojik gelişme ivmesinin iyice arttığı 2002 yılında bir endüstriyel otomasyon şirketi olarak kurulan Abk Mühendislik çatısı altında 2014 yılında hizmet vermeye başlayan Abk Robotics, bu sürede yaptığı uygulamalarla sektöründe iddialı bir yer tutmayı başarmıştır. Abk Mühendislik sektörde geldiği konum itibarıyla başta Ülker olmak üzere Nestle, Makina Kimya, Dyo ve Pedo gibi Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına çözümler sunmuştur. Ayrıca, Türkiye’de ve dünyada kurduğu 40’tan fazla tesisi başarıyla devreye alarak adından sıklıkla söz ettirmiştir.

Abk Mühendislik’in yıllar boyunca sektörde edindiği güvenilirliği, müşteri memnuniyetini ve proje odaklı çalışmalardaki başarısını temel özellikleri olarak benimseyen Abk Robotics uzun yıllar müşterilerine bu doğrultuda hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmak için yüksek teknolojiyle üretimini arttırması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden, Abk Robotics olarak ülkemizdeki üretimi arttırmaya yardımcı olarak tercih edilmeyi en önemli misyonumuz olarak belirlemiş durumdayız.

Vizyonumuz

Yakın gelecekte, ülkemizde robotik sektörünün öncülerinden olma ve gelişmiş ülkelerle bu alanda rekabet edebilme gücüne sahip olma vizyonuna sahibiz.Web sitemizdeki tüm meteryal, resimler ve içerikler izin almaksızın kopyalanıp kullanılamaz.
© Copyright 2015 ABK Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.
ABK Robotics ABK Şirketler grubu şirketidir.